Krystyna Berki - LEKTOR PL

Lekcje języka polskiego - nie tylko jako obcego
NAUKA J. POLSKIEGO
LEKCJE INDYWIDUALNE LUB W GRUPIE, WEDŁUG ZAPOTRZEBOWANIA I POZIOMU ZNAJOMOŚCI JĘZYKA POLSKIEGO. UDZIELAM RÓWNIEŻ KOREPETYCJI, PRZYGOTOWUJĘ DO EGZAMINU DO SZKOŁY ŚREDNIEJ LUB CERTYFIKATU.
LEKCJE ONLINE
LEKCJI JĘZYKA POLSKIEGO NA SKYPIE NIE NALEŻY SIĘ OBAWIAĆ. POPRZEZ ROZMOWĘ I ĆWICZENIA MOŻNA UCZYĆ SIĘ POLSKIEGO POPOŁUDNIAMI LUB W WEEKEND. 

TŁUMACZENIA CZ>PL

CZY POTRZEBUJESZ TŁUMACZENIA Z CZESKIEGO DO POLSKIEGO? TŁUMACZĘ RÓWNIEŻ NA ŻYWO. 

LEKTOR 

JESTEM LEKTOREM POLSKICH WERSJI JĘZYKOWYCH DO AUDIOBUKÓW PRZEZNACZONYCH DO NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH. NAGRYWAM RÓWNIEŻ REKLAMY I TEKSTY PROPAGACYJNE DO FILMÓW EDUKACYJNYCH. 

Zapraszam na lekcje języka polskiego online na skypie. Uczę polskiego jako obcego, ale także udzielam korepetycji z zakresu wiedzy polonistycznej.

Jestem absolwentką Filologii Polskiej na Uniwersytecie Zielonogórskim specjalizacja pedagogiczna i ze specjalnością edytorstwo.

7 lat pracowałam jako redaktor polskiego programu Czeskiego Radia w Ostrawie. Obecnie uczę języka polskiego w szkole podstawowej na Zaolziu, w Czechach.

Z językiem polskim jestem za pan brat od urodzenia, dlatego też swoją pasją-pracą dzielę się z innymi.

Cena lekcji języka polskiego od 350 kč do 500 kč w zależności od poziomu, wymagań czasowych i częstotliwości. 

Cena tłumaczenia z czeskiego do polskiego 300 kč/NS. Cena za tłumaczenia na żywo i inne usługi lektorsko-edytorskie- według umowy. 

© Copyright Krystyna Berki Lektor PL