Krystyna Berki - LEKTOR PL

Lekcje języka polskiego - nie tylko jako obcego
NAUKA J. POLSKIEGO

Proponuję indywidualne lekcje polskiego nie tylko jako obcego. Dopasuję materiał i ćwiczenia do poziomu, wymagań lub specjalizacji. Przygotowuję do egzaminu do szkoły średniej lub certyfikatu z języka polskiego.

LEKCJE ONLINE

Lekcji języka polskiego na skypie czy zoomie nie należy się obawiać. Internet umożliwia naukę języka w porze dnia odpowiedniej dla każdego nie ruszając się z miejsca np. pracy. 

TŁUMACZENIA CZ>PL

Tłumaczę z języka czeskiego do polskiego, również na żywo. 

LEKTOR 

Jestem lektorem polskich wersji audiobooków przeznaczonych do nauki języków obcych. Nagrywam również reklamy i teksty propagacyjne do filmów edukacyjnych. 

Zapraszam na lekcje języka polskiego online na skypie. Uczę polskiego jako obcego, ale także udzielam korepetycji z zakresu wiedzy polonistycznej.

Jestem absolwentką Filologii Polskiej na Uniwersytecie Zielonogórskim specjalizacja pedagogiczna i ze specjalnością edytorstwo.

7 lat pracowałam jako redaktor polskiego programu Czeskiego Radia w Ostrawie. Uczyłam również języka polskiego w szkole podstawowej na Zaolziu, w Czechach.

Z językiem polskim jestem za pan brat od urodzenia, dlatego też swoją pasją-pracą dzielę się z innymi.

Cena lekcji języka polskiego od 350 kč do 500 kč w zależności od poziomu, wymagań czasowych i częstotliwości. 

Cena tłumaczenia z czeskiego do polskiego 300 kč/NS. Cena za tłumaczenia na żywo i inne usługi lektorsko-edytorskie- według umowy. 

© Copyright Krystyna Berki Lektor PL